IT Project manager mezinárodních projektů v Automotive (i př

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

V našem rozvíjejícím se IT teamu se staráme o SW pro online dotazování přes web, tablet, smartphone a další mobilní zařízení. Dále vyvíjíme a spravujeme SW pro klienty v oblasti Automotive a pomáháme jako IT support při exekutivě projektů. Programujeme na míru moderní a uživatelsky příjemné online reportingy pro české i mezinárodní klienty.

Nyní hledáme kolegy na pozici:

IT Project manager mezinárodních projektů v Automotive

Co budete dělat?

  • Pracovat na zadání a vést vývoj klientských SW
  • Podílet se na hledání vhodných řešení
  • Komunikovat s mezinárodními klienty, naším IT a obchodním týmem v Praze a koordinovat projekty v rámci společnosti
  • Harmonizovat všechny zúčastněné strany tak, aby byl výsledek co nejlepší a zároveň cesta k němu co nejefektivnější

Co očekáváme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Základní orientace v oblasti ICT
  • Základní znalost SQL (MySQL, MSSQL)
  • Základní znalost HTML a CSS
  • Pokročilá znalost MS Excelu
  • Znalost anglického jazyka (zvládnutí komunikace osobní a po emailech)
  • Přemýšlet nad řešením mimo rámec
  • Pozitivní přístup k překonávání a řešení problémů, aktivita, týmový duch

Co Vám nabízíme?

  • Práci v největší výzkumné agentuře v ČR, v mezinárodním prostředí a rozvíjejícím se IT teamu
  • Možnost podílet se zajímavých mezinárodních projektech se zahraničními partnery
  • Práci v mladém a přátelském týmu
  • Po zaškolení možnost pracovat částečně i z domova
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • Služební cesty ke klientům a jejich pobočkám po celém světě

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.6.2018 – 31.12.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

IPSOS s.r.o., Petra Loušová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.