Naše společnost je správa nemovitostí s více než dvacetiletou tradicí.
Specializujeme se zejména na činžovní domy v Plzni. Sídlo firmy se nachází v centru města.

Finanční a mzdová účetní

Popis pracovní pozice:

- Úplné vedení podvojného účetnictví společnosti v souladu s platnými předpisy a zákony, roční zúčtování daní a předání na FÚ
- Vedení účtování provozu činžovních domů
- Předpisy nájmů, zálohy na služby, faktury, měsíční zpracování DPH, kontrolní hlášení, každoroční vyúčtování služeb a záloh nájemcům, účetní závěrky, přiznání k dani z nemovitosti, silniční daň, atd.
- Mzdové účetnictví, soc. a zdr. pojištění

Co od Vás očekáváme?

- Pracovitost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- Min. SŠ vzdělání
- Min. 5 let praxe podvojného účetnictví
- Znalost na PC

Nabízíme:

- Odpovídající finanční ohodnocení
- Investice do dalšího vzdělávání našich zaměstnanců
- Práci v příjemném kolektivu
- Malá komorní firma s 8 zaměstnanci

Společnost
Plzeňská správa nemovitostí s.r.o.
Adresa
Nerudova 1404/5, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 33 000 – 36 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel