Právník junior

Do našeho menšího kolektivu hledáme novou posilu na pozici právníka juniora. Pokud Vás láká prostředí realit a možnost získávat stále nové zkušenosti, je tato pozice právě pro Vás.

Požadujeme:

· bakalářské / magisterské vzdělání právního směru, vhodné i pro absolventy

· alespoň základní orientace v občanském, obchodním a správním právu, zkušenost v realitách výhodou

· výborné komunikační schopnosti, flexibilita a chuť se učit novým věcem

· samostatnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování

· dobrá znalost Čj

· perfektní znalost MS Office

· zájem o práci v oblasti developmentu

Náplň práce:

· právní podpora ostatních oddělení společnosti

· příprava smluvní dokumentace (zejména kupní smlouvy, rezervační smlouvy, nájemní smlouvy atp.)

· zpracování právních analýz

· právní poradenství v oblasti práva k nemovitým věcem

· komunikace vůči třetím osobám (správní úřady, banky, klienti atp.)

Co Vám nabízíme:

- kariérní i platový růst

- občerstvení (a pravidelné sladké či slané středy)

- počítač, mobilní telefon i pro soukromé účely

- možnost dalšího vzdělávání

- vstřícný přístup a příjemné pracovní prostředí

- sickdays, stravenky

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Vaše CV s aktuální fotografií.

Společnost
K&K Invest Group, s.r.o.
Adresa
Opletalova 1417/25, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel