SPCSS je novým státním podnikem, který je zaměřen na poskytování služeb provozu IT (infrastruktury, výpočetního výkonu, OS, databází a aplikací v našich datových centrech). Základem služeb IT infrastruktury SPCSS je služba Housingu pro ICT infrastrukturu zákazníků, která je dle požadavků zákazníků rozšířena o nadstavbové služby poskytnutí infrastruktury (IaaS), platformy (PaaS) nebo IT bezpečnosti (SECaaS). SPCSS nabízí komplexní řešení ušitá na míru potřebám zákazníků s důrazem na vysokou úroveň bezpečnosti a dostupnosti našich služeb.

Bezpečnostní administrátor ICT

Připojte se k našemu týmu. Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s.p. rozšiřuje svůj tým o Bezpečnostního administrátora ICT. Pokud jste profesionálem kybernetické bezpečnosti v oblasti administrace bezpečnosti IS a hledáte uplatnění v rychle se rozvíjející společnosti, kontaktujte nás. Pokud Vás baví různorodá práce, hledáte uplatnění v dynamickém oboru, chcete se sami aktivně podílet na řízení kybernetických rizik, ozvěte se nám.

Neřídíme se tabulkovým systémem, ale Vaše zkušenosti a schopnosti oceníme individuálně! Staňte se součástí budoucnosti kybernetické bezpečnosti.

Náplň práce:

  • Správa autentizačních prvků a přístupových práv;
  • evidence a správa účtů v ICT;
  • správa logů a protokolů OS, DB, aplikačních serverů a síťové infrastruktury;
  • provádění pravidelných kontrol informačních aktiv;
  • zajištění trvalého výkonu ochranných funkcí při provozu ICT;
  • administrace bezpečnosti OS, DB a síťové infrastruktury;
  • spolupráce při přípravě bezpečnostní use-case pro jednotlivé IS;
  • vyhledávání a ošetřování zranitelností v ICT;
  • metodické řízení správců OS, DB a síťové infrastruktury v oblasti bezpečnosti;
  • spolupráce při tvorbě bezpečnostní dokumentace ICT;
  • spolupráce při řešení bezpečnostních incidentů;
  • návrh rozvojových aktivit v rámci kybernetické bezpečnosti.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání/ VŠ vzdělání;
  • praxe v oblasti kybernetické bezpečnosti, zkušenost z ostatních oblastí KB výhodou;
  • orientace v síťových a bezpečnostních prvcích (TCP/IP, Firewall, IDS, Endpoint, SIEM etc.) výhodou;
  • orientace v prostředí Cisco, Office 365 (InTune, AIP…) výhodou;
  • zkušenosti s veřejným sektorem výhodou;
  • zájem o moderní nástroje a trendy v daném oboru;
  • znalost angličtiny;
  • samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti, profesionální vystupování v rámci týmu i vůči zákazníkovi.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilního státního podniku;
  • certifikovaná školení;
  • zapojení do Cyber Security Innovation Lab, Cyber Security Testing Lab, Cyber Security University;
  • možnost nástupu ihned;
  • odpovídající mzdové ohodnocení a benefity (dovolená 5 týdnů, závodní stravování, home office, pružná pracovní doba, zdravotní volno/sickday, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na dovolenou, příspěvek na MHD).

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v evidenci Státní pokladny Centra sdílených služeb, s. p., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. za účelem možnosti získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost
Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
Adresa
Na vápence 915/14, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Na Vápence 915/14, 13000 Praha – Žižkov, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.