Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Sales Manager - Londýn (100-120.000 Kč fixní plat)

Naším klientem je společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem exklusivních výrobků ze skla (osvětlení, bytových doplňků), která nyní hledá nového kolegu/kolegyni zodpovědného za kompletní obchodní aktivity v Londýně/UK.

Náplň práce:

- navázání vztahů s potencionálními zákazníky (designery, architekty, vlastníky luxusních residencí, paláců, jacht, hotelů….)

- akvizice a péče o nové zákazníky do doby podepsání kontraktu na celou zakázku (projekt)

- následné předání informací o celém projektu Project manažerům, konstruktérům, koordinátorům výroby atd.

- monitoring celé realizace a následné finální instalace zakázky u klienta

- vytěžování stávajících zákazníků, péče o existující projekty

- reporting realizovaných případů

- reprezentace společnosti na mezinárodních výstavách a veletrzích

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- obchodní praxe v zahraničí (ideálně přímo v UK) alespoň 2-3 roky podmínkou

- plynulá znalost AJ nutností (včetně výborného přízvuku)

- cit pro design, technický rozhled a schopnost rozumět technickému zadání

- ochota se přestěhovat do Londýna a do ČR se vracet jen ojediněle

- výborné komunikační a prezentační dovednosti

- obchodní duch, tah na branku, chuť na sobě pracovat, rozvíjet se
- schopnost týmové práce a dotahování věcí do konce

- aktivní ŘP sk. B

Nabízíme:

- zajímavou a zodpovědnou práci u významné společnosti s luxusními výrobky

- možnost potkávat se se špičkovými designery, profesionály v oblasti luxusního bytového vybavení, s majiteli luxusních residencí
- velmi zajímavé finanční ohodnocení (fixní + provizní část)
- získání prestižní pracovní praxe, vybudování kontaktů s exklusivní klientelou

- možnost poznat kulturu dané země, získat mezinárodní zkušenosti

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
London, England
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 100 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura