Jsme součástí unikátní skupiny zařízení, která pomáhá dětem a dospělým klientům se zdravotním znevýhodněním přiblížit se běžnému způsobu života.

Údržbář - Správce budovy

Budete pracovat jako údržbář - správce budovy v provozu Centra služeb Slunce všem v Domově dobré vůle Slunce na Nouzově, kde jsou celodenní služby pro klienty se zdravotním postižením.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měl/a byste být schopný/á technicky zabezpečovat objekt, provádět drobné elektroinstalační, zednické a instalatérské (provozně technické) práce, udržovat zahradu, sekat trávu, zajistit provoz vybraného zařízení. Uvítáme elektrotechnické vzdělání/vyučení (instalatér, elektrikář, zámečník, automechanik...). Podmínkou je řidičák (minimálně sk. B - aktivní řidič). Hledáme člověka manuálně zručného, flexibilního, zodpovědného, komunikativního a schopného pracovat v kolektivu.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude, pokud budete moci využít Vaší dosavadní praxe v údržbě a technické správě budov. Také byste měl/a mít pozitivní vztah k lidem se zdravotním postižením.

Co Vám můžeme nabídnout

Smysluplnou práci, která bude vidět, v příjemném kolektivu, zázemí stabilní neziskové organizace, mzdové ohodnocení na základě Vaší praxe a vzdělání (15000,- až 18000,- Kč).

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info. Rozhodntete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte nejpoději do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.


Informace o pozici

Společnost
Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.
Adresa
Unhošťská 570, Unhošť
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 15 000 – 18 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Domovník/správce objektu, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.
Pražská 910, 27351 Unhošť, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.