Jsme součástí unikátní skupiny zařízení, která pomáhá dětem a dospělým klientům se zdravotním znevýhodněním přiblížit se běžnému způsobu života.

Pracovník/ce v přímé péči s klienty se zdravotním postižením

Co Vás čeká

Budete pracovat se skupinou klientů se zdravotním postižením v celodenních službách v chráněném bydlení i v denní péči. Pro klienty budete vymýšlet činnosti a pomáhat jim organizovat práci, snažit se je zapojit do běžného způsobu života.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měli byste splňovat kvalifikační požadavky pro práci v sociálních službách (buď pracovník/ce v soc. sl., nebo sociální pracovník/ce, případně pedagogický pracovník). Základem je pozitivní vztah k našim uživatelům, vhodná komunikace. Nutností je základní znalost práce na počítači, řidičský průkaz (sk. B - aktivní řidič). Hledáme člověka, který je samostatný, je schopný sloužit odpolední směny, noční směny, víkendy a pohotovosti na telefonu.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude, pokud budete moci využít zkušenosti z Vašeho předchozího zaměstnání při práci s našimi klienty, kladný vztah k rukodělným činnostem.

Co Vám můžeme nabídnout

Smysluplnou práci v příjemném kolektivu, prostor a možnost pro další vzdělávání a profesní růst, zázemí stabilní neziskové organizace, mzdové ohodnocení na základě Vašeho vzdělání a praxe (18 000,- až 25 000,-Kč), odměny, 5 týdnů dovolené.

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info. Rozhodntete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte nejpoději do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost
Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.
Adresa
Pražská 910, Unhošť
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 18 000 – 25 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pražská 910, 27351 Unhošť, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.