PRODUCT MANAGER/NÁKUPČÍ JUNIOR

Společnost ASM spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a od tohoto roku působí úspěšně v oblasti přímého dovozu a distribuce technologií pro platformy datových a komunikačních sítí. Do portfolia společnosti patří aktivní i pasivní síťové prvky, kamerové systémy, videovrátné, embedded systémy a další průmyslové prvky. Firma ASM spol. s r.o. je distributorem pro ČR a SR značek Dahua, Planet, XtendLan a Lex system, www.asm.cz.
Od 01.11.2017 jsme se stali součástí silného partnera 100Mega Distribution, s.r.o.

Hledáme nového zaměstnance na pozici JUNIOR PRODUCT MANAGER

Pracovní náplň:
- kompletní péče o nastavené portfolio - vybrané značký hardwaru
- udržování aktivní databáze produktů
- optimalizace skladových zásob
- komunikace v angličtině (převážně písemná) se zahraničními dodataveli

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání - může být ekonomického, obchodního, ale i technického směru
- základní orientace v IT segmentu
- komunikativní znalost anglického jazyka
- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- práce je vhodná i pro čerstvé absolventy

Nabízíme:
- zázemí ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí
- samostatnou pozici s vlastním potenciálem
- finanční ohodnocení odvíjející se od výsledků práce
- možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání
- práci s nejnovějšími technologiemi
- práci v mladém kolektivu lidí

CV zašlete v českém i anglickém jazyce.

Společnost
100MEGA Distribution s.r.o.
Adresa
Rožmberská 1272, Praha – Kyje
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Marketing, Nákup, Prodej a obchod, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.