Jsme součástí unikátní skupiny zařízení, která pomáhá dětem a dospělým klientům se zdravotním znevýhodněním přiblížit se běžnému způsobu života.

Cukrář/ka – Pekař/ka – Kuchař/ka

Co vás čeká

Budete pracovat v malém provozu patřící pod Kavárnu Slunce, v tzv. cvičné pekárně. Náplní práce v pekárně bude příprava těsta, následné pečení, zdobení cukrářských výrobků, výroba pečiva, kontrola kvality upečených produktů, výroba studené kuchyně, vaření polévek, obsluha pekárenských zařízení, komunikace s klienty a zaměstnanci se zdravotním znevýhodněním, kteří v provozu také pracují. Součástí náplně práce bude i obsluha kavárny. Jedná se o pestrou práci – není podmínkou zvládat vše, jsme schopni zaučit. Provoz od 6 hodin ráno, možnost i odpoledních směn.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měli byste být vyučeni v oboru (SŠ výhodou), případně mít zkušenost s cukřářskou a pekařskou činností. Hledáme člověka pozitivně naladěného, komunikativního, schopného vstřebávat a učit se novým věcem, manuálně zručného, pečlivého, časově flexibilního a také zdravotně způsobilého pracovat v tomto oboru.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude, pokud máte vztah k lidem se zdravotním postižením. Také bude výhodou ŘP sk. B – aktivní řidič.

Co Vám můžeme nabídnout

Příjemnou a rozmanitou práci na plný úvazek v hezké malé pekárně, fajn kolektiv, prostor pro vlastní nápady, zázemí stabilní neziskovky, mzdové ohodnocení na základě Vaší praxe a vzdělání (18 000 – 22 000 Kč), dle prosperity provozu i odměny, 5 týdnů dovolené.

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info. Rozhodnete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte nejpoději do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost
Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.
Adresa
Pražská 910, Unhošť
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 18 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Cukrář, Pekař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pražská 910, 27351 Unhošť, Česká republika