Popis pozice:

  • týmová práce v ekonomickém oddělení
  • zpracování účetních dokladů - bez roční uzávěrky
  • aktivní samostatná práce na zadaných úkolech

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • uvítáme praxi 2 roky
  • ekonomický rozhled, analytické a logické myšlení
  • výborná znalost práce na PC (Windows, Office, Internet, Outlook, správa dat)
  • znalost systému ABRA výhodou (ne podmínkou)
  • vysoké pracovní nasazení, samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • spolehlivost, důslednost, flexibilita, schopnost práce v týmu, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti v oboru
  • pružná pracovní doba - začátek pracovní doby dle dohody
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, firemní akce, příspěvky na bazén a další benefity, sleva na prodávaný sortiment, aj..)
  • motivující mzdové ohodnocení
  • perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání

Společnost
el nino parfum, s.r.o.
Adresa
Pražská 1816, Nová Paka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

el nino parfum, s.r.o., Jan Fejkl
731 288 748