PHP Programátor

Pro našeho klienta, poskytovatele telekomunikačních služeb, hledáme nového kolegu na pozici PHP Programátora.

Požadujeme:

  • Znalost PHP programování
  • Nette - výhodou
  • AJ – výhodou
  • Znalost síťového prostředí - výhodou

Náplň práce:

  • Programování na informačním systému

Nabídka:

  • HPP nebo ŽL
  • Plat dle zkušeností
  • Volná pracovní doba
  • Internetové připojení domu zdarma
  • Možnost home office
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Místo výkonu práce Praha 6

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nesplňují výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha – Veleslavín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Webdesigner, Webmaster, Databázový specialista, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura