▬ INŽENÝR KVALITY ▬ SPECIALISTA ▬ TOP FIRMA ▬CHCETE PRACOVAT PRO ZAJÍMAVOU FIRMU S PŘÁTELSKOU ATMOSFÉROU, KTERÁ SE ZAJÍMÁ O SVÉ ZAMĚSTNANCE ?

Baví Vás práce v oboru kvality ?
Je pro Vás důležité, BÝT V PRÁCI SPOKOJENI ?
Pak hledáme právě Vás !


MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
→ ZLÍNSKÝ KRAJ ←

OČEKÁVÁNÝ NÁSTUP DO PRÁCE:
→ IHNED / DOHODOU (výpověď není problém)

NABÍZENÁ NÁSTUPNÍ MZDA:
→ 35.000 – 45.000 Kč ←


CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE ?
Starost o přidělené projekty, implementace požadavků do výroby, řešení neshod a reklamací, spolupráce na transferu projektů ze zahraničí z hlediska kvality.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME ?
SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxi na obdobné pozici v automotive, komunikativní znalost anglického jazyka, znalost norem, nástrojů a metod řízení kvality.

CO VÁM NABÍZÍME ?
Možnost růstu Vaší pracovní kariéry včetně Vaší mzdy, stabilitu a jistotu zaměstnání, vzdělávací program, moderní a přátelské pracovní prostředí.
Systém benefitů – pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, příspěvek na sport, kulturu a volný čas, jazykové kurzy v rámci pracovní doby, závodní stravování, po zapracování 5 týdnů dovolené, mobil a notebook jsou samozřejmostí.POKUD VÁS NABÍDKA PRÁCE OSLOVILA, ZAŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS A RÁDI S VÁMI PROBEREME PODROBĚJŠÍ INFORMACE U KÁVY !

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Spokojená práce s.r.o., se sídlem Sedmdesátá 7055, Zlín 760 01 (dále jen společnost) dáváte souhlas, aby společnost zpracovávala Vaše osobní údaje za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu (uchování v interní databázi společnosti, úprava, poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je Vám společnost povinna sdělit) a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.Informace o pozici

Společnost
Spokojená práce s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager, Specialista ISO, Výrobní ředitel/manažer, Technik výroby, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura