Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Aplikační správce

Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici aplikačního specialisty se znalostí Linuxu. Rádi zaučíme i juniornější administrátory. Seniorním uchazečům nabídneme adekvátní finanční ohodnocení i motivující úkoly navíc.

Náplň práce:

Správa svěřené aplikace
Správa operačního systému (Debian) a DB
Integrace svěřených aplikací s dalšími systémy a aplikacemi
Řešení provozních problémů a podpora klíčových uživatelů, komunikace s kolegy
Tvorba technické dokumentace

Požadujeme:

SŠ/VŠ nejlépe v oboru informačních technologií
Výhodou orientace v kódu Java a znalost skriptování
Znalost Linuxu a OS MS WIndows
Výhodou zkušenosti s aplikačními servery - ideálně Apache, Tomcat
Analytické myšlení, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
(prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce…)
Možnost odborného i karierního růstu
Zázemí úspěšné společnosti
Práci s nejmodernějšími technologiemi
Účast na největších IT projektech v rámci ČR

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura