Jsme agilní tým. Při vývoji webových aplikací se zaměřujeme na to, co je opravdu užitečné. Produktivitu vnímáme jako schopnost pracovat chytře.

Práce na webových projektech nás baví už od roku 1997. Mezi naše klienty patří velké firmy, školy, úřady, ale i jednotlivci.

Těšíme se do práce. V našich kancelářích najdete vždy otevřené a přátelské prostředí. Bavíme se naší prací a chceme, aby se k nám každý rád vracel.

Právě teď hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici

Správce webových stránek

Zajímá Vás sice náročná, ale velmi pestrá práce při správě webových stránek našich klientů? Chcete se podílet na dalším rozvoji dvou e-shopů roku? Přijďte pracovat k nám!

Popis pracovní pozice

  • správa obsahu webových stránek
  • tvorba a kódování webových stránek
  • příprava dat o výrobcích pro e-shopy
  • komunikace s ostatními členy pracovního týmu

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • výborná znalost XHTML, CSS, CSS3
  • zkušenosti s tvorbou responsivních webů (framework Boostrap nebo Foundation)
  • velmi dobrá znalost práce s MS Excel
  • základní znalost práce s Adobe Photoshop
  • základní znalost SQL
  • orientace v PHP a JS kódu

Nabízíme

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • náročnou, ale zajímavou a smysluplnou práci na rozsáhlých projektech
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, případně práci na živnostenský list
  • klid na práci v moderních klimatizovaných kancelářích v centru Olomouce
  • konkurenceschopné platové ohodnocení 30.000 - 35.000 Kč / měsíc
  • flexibilní nastavení pracovní doby
  • stravenky za 100 Kč
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příjemný kolektiv
  • firemní akce
  • občerstvení na pracovišti a neformální pracovní prostředí
  • nákup výrobků partnerských firem za výhodné ceny

Pokud chcete uplatnit své zkušenosti, nápady a znalosti a naše nabídka vás zaujala, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis a připojíte Vaše praktické zkušenosti v oblasti tvorby webových stránek a reference.

Společnost
PRO CLIENT, s.r.o.
Adresa
Aksamitova 1071/1, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce aplikačního SW, Webdesigner, Webmaster, Operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.