Společnost AD Economy, s.r.o., která je součástí silné skupina AD Group, hledá do svého týmu „samostatnou účetní“. Jsme tým zkušených odborníků poskytujících široké spektrum služeb v oblasti vedení účetnictví, ekonomiky, financování, statutárních služeb a managementu pro skupinu AD Group.

Pracovní náplň:

- vedení podvojného účetnictví,
- samostatné zpracování kompletní účetní agendy (mimo mezd), vč. účetních výkazů a účetní závěrky v účetním programu Helios a Pohoda.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ ekonomické vzdělání s min. 5 letou praxí v oboru podmínkou,
- výborná znalost daňových předpisů (v návaznosti na účetnictví) a to zejména daně z příjmů a DPH,
- dobrá znalost práce na PC (MS Office Word, Excel, Outlook),
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost,
- aktivní přístup, loajalita.

Nabízíme:

- sick days, stravenky,
- možnost dalšího profesního vzdělávání,
- příjemné pracovní prostředí,
- pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené.

Nástup: 12/2018 nebo dohodou.

Společnost
AD Economy, s.r.o.
Adresa
Sochorova 3178/23, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel