SPCSS je novým státním podnikem, který je zaměřen na poskytování služeb provozu IT (infrastruktury, výpočetního výkonu, OS, databází a aplikací v našich datových centrech). Základem služeb IT infrastruktury SPCSS je služba Housingu pro ICT infrastrukturu zákazníků, která je dle požadavků zákazníků rozšířena o nadstavbové služby poskytnutí infrastruktury (IaaS), platformy (PaaS) nebo IT bezpečnosti (SECaaS). SPCSS nabízí komplexní řešení ušitá na míru potřebám zákazníků s důrazem na vysokou úroveň bezpečnosti a dostupnosti našich služeb.

Integrátor ESB/JSB

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání;
  • 3 roky praxe na obdobné pozici v IT;
  • zkušenosti v oblasti integrace webových služeb prostřednictvím ESB;
  • velmi dobrý obecný přehled v oblasti IT;
  • znalost projektové metodiky a ITILu;
  • certifikace ITIL, Prince2 či specifické certifikace v oblasti IT výhodou;
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni a vyšší, schopnost číst technickou dokumentaci;
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu;
  • pečlivost, důslednost.

Náplň práce:

  • Správa centrálního ESB (JSB) justice;
  • tvorba standardů a katalogu služeb JSB;
  • podpora provozu JSB;
  • integrace služeb dodavatelů centra justice a eSPISu.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilního státního podniku;
  • zajímavou práci v příjemném prostředí;
  • možnost nástupu ihned;
  • odpovídající mzdové ohodnocení a benefity (dovolená 5 týdnů, závodní stravování, home office, pružná pracovní doba, zdravotní volno/sickday, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na dovolenou, příspěvek na MHD).

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v evidenci Státní pokladny Centra sdílených služeb, s. p., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. za účelem možnosti získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost
Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
Adresa
Na vápence 915/14, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Na Vápence 915/14, 13000 Praha – Žižkov, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.