Sdružení CZ.NIC, z. s. p. o. působí jako správce národní domény .cz již od roku 1999. Jsme dynamická a inovativní společnost a nabízíme zajímavou a různorodou práci v oblasti moderních technologií, zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí.

Aktuálně hledáme nové zaměstnance na pozici:

CSIRT representative

Hledáme kolegu/kolegyni, který/která doplní národní bezpečnostní tým
CSIRT.CZ a interní bezpečnostní tým CZ.NIC-CSIRT na pozici

CSIRT representative.

Náplň práce

Tvojí úlohou bude primárně zastupování našich bezpečnostních týmů na
různých akcích v rámci ČR i v zahraničí, aktivní účast na organizaci
akcí které realizujeme, či se na jejich realizaci spolupodílíme (např.
pracovní skupina csirt), moderování konferencí, jednání se zástupci
státu, zahraničními aktéry, apod. Dále připomínkování různých dokumentů,
návrhů zákonů a vyhlášek vztahujících se k problematice kybernetické
bezpečnosti, psaní osvětových i odbornějších článků v českém jazyce i
anglicky.

Nabízíme:

Možnost podílet se na zajímavých projektech
Malý pracovní tým (pomáháme si)
Neformální kolektiv (tykáme si)
Pružnou pracovní dobu
Pět týdnů dovolené
Teambuildingové akce (většího rozsahu minimálně dvakrát ročně)
Výuku angličtiny (v pracovní době)
Prostředí otevřené tvým vlastním nápadům
Příležitost potkat inspirativní osobnosti nejen z ČR
Možnost absolvovat zajímavá školení a konference v ČR i v zahraničí

Co musíš mít či ovládat

Schopnost plynule komunikovat v anglickém jazyce slovem i písmem
Výborné komunikační schopnosti
Pečlivost
Logické myšlení, schopnost vnímat věci v kontextu
Chuť učit se nové věci

Výhodou bude

Zkušenost z podobné pozice
Znalost problematiky/prostředí CSIRT týmů
Aspoň základní rozhled v oblasti informačních technologií

Společnost
CZ.NIC, z.s.p.o.
Adresa
Táboritská 1000/23, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

CZ.NIC, z.s.p.o., Pavel Bašta
+420 724 158 096
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.