Slovenská společnost Innovatrics je špičkou na světovém trhu v oblasti biometrických systémů a řešení v oblasti identity managementu. Zabývá se vývojem softwaru na otisky prstů a rozpoznávání obličejů a jejich integrací do biometrických aplikací.
Získali jsme ocenění IT firma roku 2015, IT produkt roku 2016 a Diamant slovenského biznisu 2017!

C++ Developer

Hledáme zkušeného C++ Developera, který posílí náš tím a pomůže nám s vývojem biometrických řešení. Jestli máš rád nové výzvy a chceš se dále rozvíjet v tímu lidí plných entuziazmu, neváhej a ozvi se nám.

Co vás čeká

- Rozvoj existujícího produktu a vývoj nových funkčních celků v oblasti biometrie (především tvářová biometrie).
- Optimalizace existujícího řešení na různé platformy – Windows, Linux, Andorid, iOS, Embedded Linux, ...
- Portování produktu na embedded platformy.
- Automatizace kontinuálních build/test/release procesů, údržba potřebné infrastruktury
- Vytváření nových automatizovaných testů
- Spolupráce na návrhu API
- Zodpovědnost za výsledný SW balíček (knihovna, wrappery, samply, dema, dokumentace, instalátor)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Vysokoškolské vzdělání technického zaměření
- Pokročilá znalost C++ (C++03, C++11)
- Znalost technologií/nástrojů Git, CMake, Docker, Jenkins
- Pokročilá znalost OS Linux/Windows
- Zkušenosti s automatizovaným testováním (integrační testy, accuracy testy, performance testy)
- Výhodou alespoň základní znalost C++ knihovny Boost
- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (B2)
- Smysl pro detail a zodpovědný přístup
- Přátelský přístup a ochota pomáhat ostatním
- Chuť učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelné tímove podujatia
- Individuálny prístup
- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a distribuovaných systémov

Společnost
Innovatrics, s.r.o.
Adresa
Sochorova 3232/34, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Innovatrics s.r.o., Katarína Vícenová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.