Disponent řidičů s NJ,PJ Německo LANDSHUT 1900-2000EUR netto

Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH specializující se na zajišťování pracovních míst v oblasti transportu přijme pro posílení svého interního týmu: disponenta řidičů s polským a německým jazykem.

PRAXE není nutná.

Náplň práce:
1. příjem nových řidičů ze Sloveska, ČR a Polska
2. práce v terénu
- výjezdy k našim klientům tzn. k německým transportním firmám a spedicím
- zde má disponent v kompetenci uvedení a předání nového řidiče klientovi
- disponent se stará o celkové zajištění podepsání pracovních dokumentů a následně asistuje při nástupu nového zaměstnace
3. administrativa a dispo
- disponent je nápomocen řidičům bez znalostí němčiny (tel. kontakt s českými slovenskými a polskými řidiči)
- kontakt s něm. transportními firmami a disponování řidičů bez německého jazyka
- vedení běžné administravy (načítání digitálních karet, kontrola pracovních výkazů atd.)
- řesení problematiky

Požadujeme:
- něm. a polský jazyk na komunikativní úrovni PODMÍNKOU
- praxe v oblasti dispa a transportu NENÍ NUTNÁ (zaučíme)
- aktivní pracovní přístup
- příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, pečlivost
- PC znalosti

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu a s tím spojené výhody
- nástupní plat 1900- 2000EUR čistého měs.
- Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
- možnost zajištění ubytování
- perspektivní a stabilní zázemí německé společnosti

Nástup IHNED.

Lokalita práce: Oskar von Miller Str. 3a, 84051 Essenbach, Německo

Kontaktní osoba:
Paní Zdenka Ackermann
Mobil: +49 151 4266 8805

Společnost
Zero-Maxx GmbH
Adresa
Oskar von Miller Str. 3a, Essenbach, Německo
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá), Polština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 1 900 – 2 000 EUR / měsíc
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Dispečer, Řidič, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Zero-Maxx GmbH, Zdenka Ackermann
+4915142668805