Jihočeská univerzita - Rektorát

PRÁVNÍK/POVĚŘENEC PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Náplň práce:

* právní, metodické a procesní poradenství zejména v oblasti práva občanského, pracovního a správního

* příprava smluv

* revize smluv a souvisejících dokumentů

* vytváření a úpravy vnitřních předpisů univerzity

* příprava podání orgánům veřejné moci

* uplatňování zákonných prostředků k ochraně práv a zájmů univerzity

* plnění úkolů pověřence pro ochranu osobních údajů podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů (v rozsahu 0,3 pracovního úvazku)

Požadujeme:

* ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo

* znalost občanského zákoníku, zákoníku práce, správního řádu, zákona o vysokých školách, obecného nařízení o ochraně osobních údajů

* organizační a komunikační schopnosti

* velmi dobrá znalost užívání OS Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

* výhodou:

- předchozí praxe v oboru

- zkušenosti v oblasti zadávání veřejných zakázek

* jazykové znalosti

Co vám můžeme nabídnout

* nástup dle dohody

* smlouvu na dobu určitou s perspektivou pracovního poměru na dobu neurčitou

* motivační finanční ohodnocení

* zaměstnanecké benefity - viz www.jcu.cz

* možnost dalšího vzdělávání, osobního a odborného rozvoje

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte do 23.5.2018 pod označením „Právník“ na uvedený e-mail

V Českých Budějovicích dne 16.5. 2018.

Společnost
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Adresa
Branišovská 1645/31a, České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Naděžda Kuršová
Branišovská 1345/31a, 370 05 České Budějovice, Česká republika
389 032 031
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.