GE Power is a world leader in power generation with deep domain expertise that helps customers deliver electricity from a wide spectrum of fuel sources. We are transforming the electricity industry with the digitalpower plant, the world’s largest & most efficient gas turbine, full balance of plant solutions and our dataleveragingsoftware. Our innovative technologies and digital offerings help make power and water moreaffordable, reliable, accessible and sustainable.

Správce testovacích systémů a zařízení

Co vás čeká

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni, která/ý si vezme na starosti správu našich testovacích zařízení. V rámci nedestruktivního testování pracujeme s UV sondami a hledáme šikovného správce, která převezme zodpovědnost za nastavení, správu, údržbu a komplexní zpracování těchto testovacích zařízení a jejich databází.

Budete spolupracovat s kolegy ze zahraničí, takže se musíte domluvit anglicky, zároveň budete denně v kontaku s testovacími techniky - to zase většinou ve Slovenštině. Oceníme, pokud máte vzdělání v oblasti elektrotechniky a potkali jste se s podobným typem práce - správou anebo údržbou výrobních / testovacích systémů. Všechno specifické vás rádi naučíme.

Co vám můžeme nabídnout

Od nás můžeme očekávat příjemné pracovní prostředí v týmu super lidí, možnost profesního růstu v rámci místní pobočky i korporátního prostředí. Máme celou řadu benefitů a příspěvků ( přítomnostní, příspěvek na dopracu, za senioritu... ) 5 dní pracovního volna nad rámec zákona a samozřejmě i teambuildingové a zdravotní aktivity, stejně jako příspěvek na stravování.

Finanční ohodnocení je vždy na základě individuální dohody a zkušeností jednotlivého kandiádta.

Společnost
GE
Adresa
Nové Mesto nad Váhom
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Slovenština (Pokročilá)
Plat
Plat: 1 000 – 2 000 EUR / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.