Co vás čeká

Úklid nově zařízených kancelářských prostor v administrativní budově s vynikající dostupností MHD (metro B

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Svědomitý a odpovědný přístup k práci
  • Smysl pro pořádek a čistotu
  • Spolehlivost
  • Příjemné vystupování

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Předchozí zkušenost s prováděním úklidu výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Stabilní přivýdělek s pravidelnou mzdou
  • Výplata mzdy v termínu je u nás samozřejmost!
  • Kvalitní zázemí a podpora, práce s kvalitním nářadím a prostředky
  • Pohodový kolektiv

Společnost
SUN & STAV s.r.o.
Adresa
Hybernská 1009/24, Praha – Nové Město
Plat
Plat: 100 – 120 Kč / hodina
Zařazeno: Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.6.2018 – 31.12.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

SUN & STAV s.r.o., Richard Gallus
+420 604 198 856
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.