Pro naši pražskou pobočku aktuálně hledáme:

Key account managera pro segment IT technologií a implementací

Náplň práce:

  • Péče o klíčové zákazníky a prohlubování obchodní spolupráce
  • Vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí
  • Reporting obchodní činnosti

Požadujeme:

  • Zkušenosti s vedením obchodních jednání na úrovni managementu společnosti (KAM)
  • Obchodní praxi v oblasti IT minimálně 3 roky
  • Doložitelné obchodní zkušenosti a zaměření na výsledek
  • Komplexní myšlení, komunikační a prezentační dovednosti, vyjednávací a organizační schopnosti
  • Vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení, rozhodnost
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Obecnou znalost IT trhu
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Služební automobil i pro soukromé účely, mobil, notebook
  • Fixní mzdu 35 tis. Kč + bonusy, prémie a provize z prodeje
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci na HPP, 25 dní dovolené
  • Nástup na dobu určitou s automatickým prodloužením v případě oboustranné spokojenosti

V případě zájmu zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost
Z+M Group
Adresa
K Bílému vrchu 2960/8, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel