Zabýváme se vývojem software pro státní správu i mezinárodní společnosti. Firmu tvoří kolektiv mladých lidí.

Software developer

Co vás čeká

Náplň práce je tvořena vývojem uživatelského rozhraní pro systémy na platformě Java EE a Angular.

Požadujeme:

SŠ/VŠ (vhodné i pro absolventy), základní orientaci v technologiích pro vývoj internetových aplikací, ochota učit se novým věcem, znalost Javy nebo Angularu výhodou

Nabízíme:

HPP, flexibilní pracovní dobu, dobré ohodnocení, práci v mladém kolektivu pohodových lidí a možnost osobního rozvoje, účast na zajímavých projektech realizovaných zejména pro státní správu, práci i pro čerstvé absolventy nebo studenty. Nástup ihned či dle dohody.

Společnost
Tender systems s.r.o.
Adresa
Svaté Anežky České 32, Pardubice – Pardubice-Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

+420 728 697 128
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.