Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Už více než 45 let se zaměřuje na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky.
IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří. Z celkového počtu 1800 pracovníků je více než 300 lékařů a 600 všeobecných sester. Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče.

Právník

Institut klinické a experimentální medicíny přijme na právní oddělení nemocnice

PRÁVNÍKA

Náplň práce:

  • pracovní pozice právníka na právním oddělení nemocnice v právních oblastech medicínské právo, občanské a obchodní právo a pracovní právo
  • posuzování a tvorba smluv, interních předpisů, podávání stanovisek a další

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru právo
  • praxe minimálně 2 roky
  • vysoce zodpovědný přístup
  • schopnost samostatného rozhodování
  • spolehlivost a pečlivost, odolnost proti stresu
  • předchozí zkušenosti ve zdravotnictví výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • milé a přátelské prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • mimořádné placené zdravotní volno – 3 dny za rok
  • výhodné stravování v závodní jídelně IKEM
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • výraznou slevu v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb
  • pro mimopražské částečně hrazené ubytování v blízkosti pracoviště a další

Nástup od 1.7.2018 nebo dle dohody

Společnost
INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY
Adresa
Vídeňská 1958/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Institut klinické a experimentální medicíny, Lenka Poroszová
734 764 994