Jsme poradenská společnost působící ve zdravotnictví. Poskytujeme odborné služby pro zdravotnická zařízení, lékaře a dodavatele zdravotnických technologií a léčiv. Pomáháme zákazníkům s orientací v úhradovém systému, zdravotních službách a veřejných zakázkách.

Do našeho týmu hledáme posilu.

Na čem u nás budete pracovat:

  • zpracovávání stanovisek pro klienty v oblasti zdravotnického práva
  • poskytování konzultací zdravotnickým zařízením (nemocnicím, ambulancím, lékařům) a dodavatelům zdravotnických technologií
  • vypracování analýz, rešerší a komentářů k vývoji legislativy
  • přednášková činnost (po zapracování)
  • účast na jednáních s úřady a ostatními externími subjekty
  • vypracování podkladů pro smlouvy a ostatní právní dokumenty

Co od Vás očekáváme?

  • ukončenou právnickou fakultu
  • AJ komunikativně
  • dobrou znalost práce s MS Office
  • ochotu učit se nové věci
  • výhodou bude praxe ve zdravotnictví

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • ke mzdě bonusový systém
  • pestrou pracovní náplň
  • podporu odborného růstu
  • pracoviště: Praha 7
  • dlouhodobou spolupráci
  • malý přátelský kolektiv
  • příspěvek na dovolenou
  • mobilní telefon
  • notebook
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy, školení
  • občerstvení na pracovišti,
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • příspěvek na vzdělání
  • zdravotní volno/sickday
  • možnost občasné práce z domova
  • firemní akce
  • profesní/osobní kouč

Nástup co nejdříve nebo dle dohody.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu. Děkujeme.

Společnost
re-medical s.r.o.
Adresa
U Pergamenky 1145/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

re-medical s.r.o., Jana Novosadová
728 288 312