Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

J2SE / J2EE Programátor / Senior J2EE Programátor

JAVA (J2SE nebo J2EE) Programátor (Praha)

Pro našeho klienta, významnou IT společnost s předním postavením na českém trhu, hledáme zkušené i méně pokročilé JAVA programátory pro vývoj nových informačních systémů a aplikací. Vzhledem k množství nově otevíraných vývojových projektů nabízíme uplatnění jak pro specialisty na J2SE tak i pro J2EE.

Náplň práce

Účast na celém cyklu vývoje nových aplikací a IS v jazyce JAVA
Analýza stávajících aplikací klienta
Návrh architektury pro připravovaná SW řešení
Softwarový vývoj v jazyce JAVA s možností využití komponent J2EE

Očekáváme

Minimálně jeden rok komerční praxe v jazyce JAVA (J2EE nebo J2SE)
(U absolventů VŠ postačuje i roční komerční praxe s využitím jazyka JAVA při studiu)
Výhodou znalost některých z J2EE technologií: JSP, JSF, Spring, EJB, Hibernate
Základní znalost SQL
Výhodou komunikativní znalost AJ (nikoliv podmínkou)
Flexibilní přístup a ochotu učit se nové technologie

Nabízíme

Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
(Stravenky, 5 týdnů dovolené, jazyková školení, firemní akce, penzijní připojištění, notebook…)
Možnost spolupráce na ŽL/IČO
Motivační bonusový systém
Možnost odborného i karierního růstu
Zázemí úspěšné finanční společnosti
Práci s nejmodernějšími technologiemi

Klíčová slova: JAVA, J2SE, J2EE, Hibernate, Spring, JPA, Maven, JSP, Vaadin, EJB, Net Beans, Servlets, Struts, Eclipse, Maven, JUnit, SoapUI, Tomcat, JBoss, Webservices, JavaScript, JQuery, AngularJS, AJAX, XML, JAVA SE, JAVA EE, PostgreSQL, Oracle, MySQL, MSSQL

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura