Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

C / C++ Programátor

C / C++ Programátor (Praha, USA)

Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí IT společnost s hlavním vývojovým centrem v Praze, hledáme zkušené i středně pokročilé C++ programátory pro vývoj nového komplexního informačního systému. Jedná se o nově budovaný tým vyvíjející SW řešení používané klienty v USA. Veškerý vývoj i návrh nových systémů probíhá v ČR, pro zájemce je možná účast na implementacích v USA.

Náplň práce:

Vývoj nové verze informačního systému v C++
Vývoj probíhá v prostředí OS Windows nebo Linux (možnost specializace)
Spolupráce při analýze a testování funkčnosti vyvíjených aplikací
Komunikace se zahraničním zákazníkem
Po zapracování možnost účastnit se krátkodobých projektů v zahraničí (USA)
Pro seniory do budoucna možnost vedení menších vývojových týmů

Očekáváme:

Dobrou znalost SW vývoje v C++
Praxi minimálně dva roky na pozici C++ programátora
(pozice je vhodná i pro zkušené uchazeče s praxí 5+ let v C++ vývoji)
Preferujeme technické VŠ vzdělání
Dobrou znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničním klientem)
Velmi dobré analytické i komunikační schopnosti

Nabízíme:

Účast na mezinárodních projektech v USA
Práci s nejmodernějšími technologiemi
Zázemí úspěšné IT společnosti
Možnost odborného i karierního růstu
Technologická i jazyková školení
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 85 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura