Smile Expo: Ať žijí inovace!

Jsme organizátorem mezinárodních konferencí a kongresů formátu B2B, které podporují rozvoj inovativních technologií budoucnosti. Od svého vzniku jsme ušli dlouhou cestu, jejímž výsledkem je 9 let úspěšné práce na trhu, jež je i dnes inspirací našemu týmu při pořádání tolik populárních B2B konferencí, kongresů, workshopů a webinářů.

Stavíme "mosty", které spojují obchodní zájmy všech účastníků.

Za každým uskutečněným kongresem či konferencí stojí skvělá práce našeho pražského IT týmu, který se věnuje především vývoji vlastních platforem, management systémů, webů, aplikací a veškerého potřebného SW vybavení.
Smile Expo se zaměřuje především na oblasti 3D tisku a skenování, rozšířené a virtuální reality, robotiky a pokročilých technologií, mobilních aplikací, kryptoměn, affiliate programů a marketingu, podnikání v sociálních médiích, organizace komunikace, gamingu a zábavního průmyslu, etc.

Nebojíme se překážek a sebevědomě si jdeme za svým cílem - za pozicí lídra v oboru ve střední a východní Evropě.

Přidejte se k nám a pojďme budoucnost utvářet společně!

In-House Lawyer Junior/ Firemní Právník Junior

V současné době do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici firemního právníka, který bude mít na starost správnost smluvních vztahů v rámci obchodního práva, pronájmu výstavních prostor a jiné smluvní vztahy spojené s oborem našeho podnikání.

Hlavní pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za správnost smluvních vztahů společnosti
  • Právní zabezpečení nových projektů firmy
  • Interní právní podpora a poradenství
  • Příprava dokumentace
  • Spolupráce s vedením společnosti na růstu firmy

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Pružné rozvržení pracovní doby
  • Získání zkušenosti v mezinárodních oblastech práva
  • Každodenní využití angličtiny v práci
  • Free pizza Středy a spousta dalších lahůdek
  • Fotbalek, PlayStation a stolní tenis
  • Teambuildingové akce

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání právního směru
  • Velmi dobrou znalost české legislativy
  • Výbornou znalost angličtiny (i právní)
  • Zkušenost z advokacie či podnikového práva je výhodou, ne podmínkou
  • Znalost legislativy EU výhodou

Zaujali jsme Vás a splňujete naše požadavky? Pošlete nám svůj životopis nejlépe i v anglické verzi a rádi si s Vámi domluvíme schůzku.

Společnost
Smile Expo s.r.o.
Address
Praha – Vinohrady
Required education: Bachelor's
Required languages: Czech (Proficient), English (Advanced)
Benefits: Cell phone, Discount on company products / services, Notebook, Flexible start/end of working hours, Educational courses, training, Cafeteria, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Occasional work from home, Corporate Events, Foreign business trips, Self-organization of the job, International conferences, Dedicated time for innovations, Launch of a completely new project
Listed in: IS/IT: Consultations, analyses, and project management, IS/IT: System and HW administration, IS/IT: Application and system development
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Limited (temporary)
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Smile Expo s.r.o., Jana Litvinova
773 031 953