SANANIM z. ú. je nestátní neziskovou organizací, která od svého založení v r. 1990 působí v oblasti drogových závislostí. Lidem ohroženým drogami a jejich blízkým poskytuje pomoc v síti programů a služeb, které tvoří komplexní systém prevence, péče, léčby a resocializace.

Lékař/ka Terénního programu SANANIM

Terénní programy SANANIM se zaměřují na zmírnění zdravotního a sociálního poškození uživatelů nelegálních návykových látek v Praze a na zvýšení jejich motivace ke změně životního stylu. Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici Lékař/ka terénního programu. Jde o projekt tzv. street medicine, tedy pouliční medicíny. Možnost pracovat a pomáhat lidem, kteří z nejrůznějších důvodů nevyhledají běžnou zdravotní péči. Pracovní úvazek 0,5 nebo dle dohody.

Náplň práce

  • práce s injekčními uživateli drog v centru Prahy v rámci sanitního vozu Mercedes Sprinter
  • diagnostiku testování na infekční choroby, poradenství v oblasti infekčních onemocnění, zdravotní poradenství a ošetřování
  • práce samostatná i v týmu se zdravotními sestrami
  • rozsah spolupráce bychom stanovili dle časových možností zájemce. Ideální je pro nás, pokud by mohl být lékař k dispozici v některých z těchto dnů: Pondělí: 9.30 – 19.00 (porada, služba v sanitce, zápis), středa (13.00 – 19.00 (příprava na službu, služba u sanitky, zápis), pátek (13.00 – 19.00 (příprava na službu, služba u sanitky, zápis)
  • 1x týdně porada
  • 1x měsíčně supervize

Požadujeme

  • minimálně vzdělání v kvalifikaci: lékař
  • trestní bezúhonnost
  • zájem komunikovat a pracovat s injekčními uživateli drog a pracovat na otevřené drogové scéně v centru Prahy

Vítáme

  • praxi ve zdravotnictví, v praktickém lékařství či v oblasti infekčních onemocnění

Nabízíme

  • zázemí největší organizace v ČR působící v oblasti drogové problematiky, zajímavou a odpovědnou práci v zavedené sužbě
  • mzdové podmínky vychází z tabulek MPSV s příplatky a osobním ohodnocením, možnost jednat o různých formách odměňování: zaměstnání na hlavní pracovní poměr v úvazku 0,5; dohoda o provedení práce či fakturace
  • kvalitní zaškolení pro práci s uživateli drog
  • podporu v dalším vzdělávání a profesním růstu
  • pravidelnou supervizi
  • možnost podílet se na zajímavých projektech a inovovat

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 604957495 (Aleš Herzog)

Prosíme o přiložení strukturovaného životopisu a stručné zdůvodnění zájmu.

Více informací o zařízení TP SANANIM můžete najít na http://www.sananim.cz/terenni-programy-(tp).html

Společnost
SANANIM
Adresa
Sokolská 1805/26, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Všeobecný lékař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

SANANIM z.ú., Mgr. Luděk KALOUSEK
777 718 695