Aktin je především tým zapálených lidí, fitness projekt, eshop, síť prodejen a výdejen, magazín, influencer na sociálních sítích. Jsme prodejci, učitelé a motivátoři v jednom. Snažíme se veřejnost přimět k aktivnímu a zdravějšímu životnímu stylu. Nebojíme se být autentičtí, otevření, féroví a upřímní.

Rád/a vyjednáváš, vyhledáváš trendy a chytře objednáváš zboží, přičemž Excel ti je nepostradatelným komplicem? Nespokojíš se s průměrem? Dokážeš si stanovit priority a být pánem svého času? U nás můžeš být důležitým článkem v procesu plánování, řízení a optimalizace skladových zásob. Jestli tě navíc zajímá oblast sportovní výživy, fitness a zdravého životního stylu, tak se přidej k Aktinu!

K čemu budeš mít kompetence?

  • Levně a kvalitně nakoupit a mít takové zásoby, aby byl zákazník vždy spokojený. U nás budeš klíčovým článkem v celém nákupním procesu od řízení zásob a nákupních cen, až po přijetí do skladu.
  • Myslíme to vážně a dlouhodobě. V tomto duchu jednáme i s našimi obchodními partnery. Ty budeš budovat vztahy s dodavateli a to nejen po emailu a telefonu, ale máš možnost i zahraničních služebních cest.
  • Jsme průkopníkem v prodeji sportovní a zdravé výživy, fitness vybavení a sportovního oblečení. To znamená, že při zavádění nových produktů musíme být rychlejší, než naše konkurence a v tom spoléháme na tebe.
  • Reportování 4 různým nadřízeným u nás nečekej. Reporty u nás dělat budeš, ale jen ty, které dávají smysl a někam nás budou posouvat.
  • U nás si na politikaření nehrajeme. Potřebuješ něco probrat se šéfem vývoje, nebo kolegou ve skladu? Hurá do toho. Komunikace napříč a bez obav.


Co od tebe očekáváme?

  • Potřebujeme parťáka/parťačku, co umí skvěle vyjednávat nejen v češtině, ale i v angličtině.
  • Zkušenosti s nákupem nejsou podmínkou, ale pokud jsi nákupčí zboží, které má spotřební lhůtu, je to tvá výhoda.
  • Zároveň pokud jsi fanda do sortimentu a baví tě sledovat nejnovější trendy na trhu, jsi ten pravý člen našeho nákupního týmu.
  • Jelikož budeš optimalizovat a řídit skladové zásoby, je důležité, abys dobře ovládal/a Excel a práce s daty ti byla blízká.

Na co se můžeš těšit?

Kromě smysluplné práce, v níž se můžeš rozvíjet dle svých ambicí, se staneš součástí přátelského týmu skvělých lidí. Benefity v podobě stokorunových stravenek a příspěvku na penzijko. Mimo to se u nás můžeš těšit na pěkné kanceláře, žádný open space ani korporát. Pokud se navíc věnuješ zdravému životnímu stylu, určitě rád/a využiješ kartu Multisport, nebo ActivePass+ a slevu na náš sortiment či možnost interního vzdělání.

Zaujali jsme tě? Ozvi se nám, chceme tě poznat!


Informace o pozici

Společnost
Selltime s.r.o.
Adresa
Tkalcovská 904/6a, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Nákup, Potravinářství, Prodej a obchod, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Selltime s.r.o., Martina Kuchtíčková