Máte vášeň pro výživu?

Pharma Nord je jedním z předních evropských výrobců biologicky aktivních doplňků stravy a přípravků preventivní medicíny. Společnost vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh doplňky stravy a léčivé přípravky, u nichž klade důraz na jejich biologickou dostupnost, bezpečnost a kvalitní dokumentaci.

Výživový poradce

Pokud se zajímáte o zdraví a zdravý životní styl, měli byste zvážit pozici ve společnosti Pharma Nord.
V současné době hledáme odborníky na výživu na pozici školitel - výživový poradce.

Práce:
Jako výživový konzultant, vaše hlavní úkoly budou spočívat v poskytování nutričních konzultací zdravotnickým pracovníkům v lékárnách a vybraným lékařům. To znamená, že budete trávit většinu svého času ve zdravotnických zařízeních regionu dle svého bydliště.

Vaše kvalifikace:
Vzdělání nejlépe v oboru výživvy, farmacie nebo přírodních věd, chuť dále se vzdělávat a vystupovat sebejistě při prezentacích. Hledáme dobře organizované zájemce s příjemným a komunikativním vystupováním.

Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé a perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti s činností po celém světě. Nabízíme zajímavá školení i v mateřské společnosti v Dánsku a účast na vzdělávacích konferencích ve zdravotnickém oboru. Předpokládáme, že ovládáte anglický jazyk na velmi dobré úrovni.

Pharma Nord je jedním z předních evropských výrobců biologicky aktivních doplňků stravy a přípravků preventivní medicíny. Společnost vyvíjí,
vyrábí a uvádí na trh doplňky stravy a léčivé přípravky, u nichž klade důraz na jejich biologickou dostupnost, bezpečnost a kvalitní dokumentaci.


Informace o pozici

Společnost
PHARMA NORD PRAHA s.r.o.
Adresa
Praha
Bratislavský
Trenčiansky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely
Zařazeno: Potravinářství, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Odborný asistent ve výzkumu a vývoji, Zdravotní sestra, Lékárenský laborant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


PHARMA NORD PRAHA s.r.o., Olga Karasova