ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KONCIPIENTKA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI – PRAHA

WOLF THEISS Rechtsanwälte GmbH & Co KG, organizační složka je jednou z předních advokátních kanceláří ve střední, východní a jihovýchodní Evropě se zaměřením na poskytování právních služeb významným českým i zahraničním klientům.

Sídlíme na Praze 8 v blízkosti metra Florenc.

Do naše týmu hledáme na plný úvazek uchazeče / uchazečku na pozici advokátního koncipienta / advokátní koncipientky

Náplň práce

  • Analýza případů
  • Příprava smluvní dokumentace
  • Organizace, revidování, úprava dokumentů
  • Komunikace s klienty
  • Zapojení do mezinárodních projektů
  • Rešerše
  • "Due Diligence"

Požadujeme

  • Absolvent VŠ právní
  • Znalost MS Outlook, MS Office Word a Excel, MS PowerPoint
  • Zkušenost s Citrix a DMS výhodou
  • Znalost jazyků: ČJ (velmi dobrá), AJ (velmi dobrá), (znalost NJ výhodou)
  • Svědomitost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, otevřenost, zodpovědnost, pozitivní osobnost se smyslem pro týmovou spolupráci
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Analytické a kritické myšlení
  • Odvahu činit rozhodnutí
  • Kreativní přístup a energii pro rozvoj kanceláře
  • Aktivní získávání a rozvíjení klientských vztahů
  • Profesionální a iniciativní přístup
  • Práce na obdobné pozici výhodou

Naučíme Vás

  • Analyticky, prakticky a přesně právně uvažovat
  • Porozumět potřebám klientů
  • V různých oblastech ekonomiky řešit náročnější právní problémy
  • Používat angličtinu v právní terminologii
  • Chápat podstatu komerčního právního poradenství (M&A, finance & bankovnictví, arbitráže,
  • hospodářská soutěž, IP & IT apod.)

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy přímo u metra Florenc
  • Práci na prvotřídních projektech s mezinárodním prvkem
  • Vysoce motivující a progresivní finanční ohodnocení
  • Interní a externí vzdělávací programy v celém regionu CEE / SEE
  • Individuální přístup a podporu při realizaci vlastních profesních cílů
  • Aktivní zapojení do chodu kanceláře
  • Profesionální a přátelský kolektiv s přístupem Work Hard, Play Hard
  • Work-live balance s ohledem na individuální životní potřeby
  • Budete (stejně jako každý z nás) tváří firmy
  • Rovný přístup
  • Firemní benefity (stravenky nebo penzijní připojištění, 25 dní dovolené, sick days, firemní akce, občerstvení na pracovišti)
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu, prosím, zašlete své CV v ČJ i AJ na níže uvedený kontakt.

Kontakt:

Veronika Hýsková

WOLF THEISS Rechtsanwälte GmbH & Co KG, organizační složka

Pobřežní 394/12

186 00 Praha 8 – Karlín

Adresa
Pobřežní 394/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WOLF THEISS Rechtsanwälte GmbH & Co KG, organizační složka, Veronika Hýsková
00420234765229