Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

C# .NET / ASP.NET Programátor

C# .NET Programátor (Praha)

Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s hlavním vývojovým centrem v Praze, hledáme zkušené i středně pokročilé C# .NET programátory pro vývoj nového komplexního informačního systému v .NET prostředí. Jedná se o nově budovaný tým vyvíjející SW řešení používané klienty v USA i v Evropě. Veškerý vývoj i návrh nových systémů probíhá v ČR. Pro anglicky hovořící je možná účast na implementacích u klientů v zahraničí.

Náplň práce:

Vývoj nového aplikačního software v jazyce C#
Podíl na analýze a vývoji nových komponent a nové verze IS v prostředí .NET - C#
Spolupráce při analýze a návrhu architektury vyvíjených .NET aplikací
Po zapracování možnost účastnit se projektů v zahraničí (USA)

Očekáváme:

Minimálně jeden rok komerční praxe s vývojem v .NET nebo VŠ vzdělání v IT oboru
Dobrou znalost vývoje v C#
Podmínkou je znalost jazyka SQL
Velmi dobré analytické i komunikační schopnosti, výhodou znalost UML
Výhodou znalost AJ na úrovni běžné komunikace

Nabízíme:

Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími .NET technologiemi na mezinárodních projektech
Přátelské prostředí v úspěšné zahraniční společnosti
Možnost odborného i karierního růstu
Motivační bonusový systém
Technologická i jazyková školení
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
(Stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní akce, penzijní připojištění, notebook…)

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.