Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Analytik / Senior Analytik - vývoj SW - UML

IT analytik - vývoj SW - UML (Praha)

Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční společnost, hledáme IT Analytiky, kteří se budou podílet na vývoji interních informačních systémů a aplikací.

Náplň práce:

Analýza stávajícího stavu aplikací a potřeb interních klientů
Komunikace s klíčovými uživateli, business analytiky a IT architekty
Příprava podkladů s návrhy nových řešení
Spolupráce s vývojovým oddělením před i v průběhu vývoje aplikací
Analytická podpora ověřování kvality vyvíjeného software

Očekáváme:

Minimálně dva roky zkušeností na pozici SW analytika
Znalost UML a CASE nástrojů (ideálně Enterprise Architect)
Velmi dobré analytické a komunikační schopnosti
Schopnost efektivní týmové spolupráce
Znalost anglického jazyka na úrovni bezproblémové komunikace

Nabízíme:

Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
(Stravenky, 5 týdnů dovolené, jazyková školení, firemní akce…)
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Možnost odborného i karierního růstu
Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
Práci s nejmodernějšími technologiemi

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 75 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura