SPCSS je novým státním podnikem, který je zaměřen na poskytování služeb provozu IT (infrastruktury, výpočetního výkonu, OS, databází a aplikací v našich datových centrech). Základem služeb IT infrastruktury SPCSS je služba Housingu pro ICT infrastrukturu zákazníků, která je dle požadavků zákazníků rozšířena o nadstavbové služby poskytnutí infrastruktury (IaaS), platformy (PaaS) nebo IT bezpečnosti (SECaaS). SPCSS nabízí komplexní řešení ušitá na míru potřebám zákazníků s důrazem na vysokou úroveň bezpečnosti a dostupnosti našich služeb.

Právník – specializace veřejné zakázky

Co vás čeká

Hlavní činností bude poskytování právní podpory Oddělení veřejných zakázek a nákupu. Nový člen týmu se bude podílet např. na přípravě zadávacích dokumentací, volbě správného typu zadávacího řízení, přípravách rozhodnutí o výběru nejvhodnějších nabídek, přípravách rozhodnutí o námitkách, přípravách podkladů pro jednání u ÚOHS atd.

Do pracovní náplně pak spadá i zpracování jiné právní problematiky z dalších oblastí práva (např. příprava smluv a dodatků, vedení právních jednání apod.).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

 • VŠ vzdělání právního směru;
 • Min. 3 roky praxe ve veřejných zakázkách;
 • Znalost práva obecně na vysoké úrovni, zejména pak Občanský zákoník (89/2012 Sb.), Autorský zákon (121/2000 Sb.), Zákon o státním podniku (77/1997 Sb.), Zákon o kybernetické bezpečnosti (181/2014 Sb.), Zákoník práce (262/2006 Sb.);
 • Znalost práce s Codexisem, ASPI nebo C.H. Beck;
 • Znalost produktů MS Office;
 • Samostatnost, pečlivost a přesnost;
 • Ochota vzdělávat se;
 • Reprezentativní vystupování.

Nabízíme

 • Zázemí stabilního státního podniku
 • Zajímavou práci v příjemném prostředí
 • Možnost nástupu ihned
 • Odpovídající mzdové ohodnocení a benefity (dovolená 5 týdnů, závodní stravování, home office, pružná pracovní doba, zdravotní volno/sickday, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na dovolenou, příspěvek na MHD)

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v evidenci Státní pokladny Centra sdílených služeb, s. p., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. za účelem možnosti získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.


Informace o pozici

Společnost
Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
Adresa
Na vápence 915/14, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa, Právník, Úředník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
Na Vápence 915/14, 13000 Praha – Žižkov, Česká republika