Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR byl zřízen v roce 1960. Je organizační složkou státu, zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví.

ASISTENT/KA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ

Nabídka zaměstnání: ASISTENT/KA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ / KANCELÁŘE ŘEDITELE

Místo výkonu práce:

ÚZIS ČR, Palackého nám. 4, 128 01 Praha 2

Náplň práce:

Zajišťování denní administrativy právního oddělení
Zpracování pošty, hovorů a evidence smluv a výběrových řízení
Práce s informačními systémy organizace (spisová služba, informační systém registru smluv,…)
Spolupráce s kolegy napříč organizací, partnery
Alternace asistentky ředitele/statutárního zástupce

Požadujeme:

Ukončené středoškolské vzdělání
Zkušenosti na asistentské pozici
Obecná znalost práce na PC (word, excel, internet,…)
Dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita, reprezentativní vystupování

Nabízíme:

Dynamický kolektiv.
Flexibilní pracovní dobu.
Školení a možnost profesního růstu.
Zázemí stabilní instituce.
5 týdnů dovolené.
Příspěvek na stravování.
Dny zdravotního volna
Smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.
Možnost práce na zkrácený úvazek

Datum nástupu: ihned

Společnost
ÚSTAV ZDRAVOTNICKÝCH INFORMACÍ A STATISTIKY ČR
Adresa
Palackého náměstí 375/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Právní služby, Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ÚSTAV ZDRAVOTNICKÝCH INFORMACÍ A STATISTIKY ČR, Olga Slavíková