UniSearch s.r.o. je personálně poradenská společnost, která vznikla jako sesterská společnost skupiny spolupracujících firem, které podnikají v široké oblasti oborů.
Pro tyto své interní klienty jsme partnerem pro řešení jakýchkoliv personálních otázek v oblasti náboru klíčových a manažerských pozic, zpracování auditů, implementaci personálních nástrojů či detailního psychodiagnostického hodnocení kandidátů a zaměstnanců.

IT Specialist (KL17008)

Naším klientem je stabilní finanční společnost se sídlem v centru Prahy, která do svého týmu hledá kandidáta/ku na pozici:

IT Specialist

Pracovní náplň:

* Poskytuje IT podporu uživatelům – nutný zájem o IT technologie, obecná orientace v IT (práce s MS Windows, MS Office).

* Spravuje tiskové řešení (SafeQ)

* Spravuje mobilní zařízení

* Komunikuje s dodavateli

* Spravuje antivir a anti spam řešení

* Spravuje aplikace (Datové schránky, kniha jízd, docházka, bankovní aplikace…)

* Řídí a nastavuje práva uživatelů do systémů

* Připravuje pracovní stanice pro nové uživatele, je schopný pomoci se zapojením serverů.

* Částečná správa serverů (Windows, Linux)

* Řeší provozní IT záležitosti spořitelního družstva.

Požadujeme:

* SŠ/VŠ, zaměření IT výhodou

* Nutná dobrá znalost MS Office 2013 a výše

* Nutná znalost antivir řešení (ESET výhodou)

* Nutná znalost Active Directory a Group Policy

* Nutná základní znalost Exchange serveru

* Pokročilá znalost mobilních zařízení (Android, iOS)

* Proklientský přístup

* Anglický jazyk minimálně na úrovni technické dokumentace

* Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

* Motivující finanční podmínky

* Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti a zkušenosti

* Práci v menším kolektivu

Další informace:

* Termín nástupu: ihned

* Místo pracoviště: Praha

Společnost
UniSearch s.r.o.
Adresa
Škrétova 490/12, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, IT ředitel/manažer, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

UniSearch s.r.o., Paulina Jesenková