Výrobce českého nástroje pro logmanagement – LOGmanager hledá presale a bezpečnostního analytika – IT Security

Popis pozice: Presale a Bezpečnostní analytik – IT Security

Vzdělání: maturita nebo VŠ

Náplň práce:

Presales, 70% pracovní náplně:

· Presale aktivity u zákazníků. Předvedení produktu, realizace "Proof of Concept" testu, presentace, psaní whitepaperů, podílení se na směřování a vývoji produktu.

· Psaní návodů a moderace uživatelského fóra.

· Konzultace a pomoc s výběrovým řízením (příprava podkladů, zpracovávání odpovědí).

· Instalace a implementace produktu v zákaznickém prostředí.

· Školení zákazníků a partnerů.

Analytická část, 30% pracovní náplně:

· Analýzy informační bezpečnosti a bezpečnostních incidentů.

· Monitoring bezpečnostních problémů u zákazníků.

· Bezpečnostní analýzy na základě dat ze SEM/SIEM nástrojů, UTM FW, IPS, Aplikačních firewallů a proxy za využití LOGmanageru a nástrojů třetích stran.

· Vytváření pravidelných reportů z bezpečnostních nástrojů.

· Hlášení bezpečnostních problémů zákazníkům a s tím spojené konzultace.

· Spolupráce s CERT a CIRT.

Očekáváme:

· Praxe u juniorů minimálně 2 roky na úrovní správce aktivních prvků počítačové sítě.

· Praxe u seniorů navíc alespoň 2 roky s analýzami v oblasti informační bezpečnosti.

· Znalost síťové, systémové a aplikační bezpečnosti.

· Aktivní znalost Microsoft AD, LINUX a Virtualizačních nástrojů (VMWARE a Hyper-V).

· Povědomí o právních předpisech týkajících se IT bezpečnosti (Zákon o kybernetické bezpečnosti) a ISO 27001.

· Schopnost tvorby analytických reportů.

· Schopnost psaní návodů, vytváření presentací a podkladů pro školení.

· Aktivní znalost AJ slovem i písmem.

· Aktivní a zodpovědný přístup.

Nabízíme:

· Práce s novými technologiemi přímo u výrobce.

· Školení a prostor k učení.

· Notebook, mobil.

· Odpovídající mzdu.

· Osobní vozidlo i k soukromému použití.

· Kurzy angličtiny.

· Příjemný pracovní kolektiv.

· Nástup ihned.

Společnost
Sirwisa a.s.
Adresa
Štefánikova 13/43, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT analytik, IT konzultant, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.