POLLET GROUP (www.polletgroup.com) je mezinárodní skupina na rodinné bázi zahrnující přes 40 společností z různých průmyslových oborů s hlavním zaměřením na úpravu vody. V rámci mezinárodního působení skupiny v současné době POLLET GROUP hledá

CZECH / POLISH ACCOUNTING COORDINATOR

(místo výkonu práce : Belgie - poblíž Bruges)

Náplň práce

- Koordinace administrativních a účetních záležitostí týkajících se společností POLLET GROUP v České republice (Niveko) a Polsku (Varšava) v souladu s postupy POLLET GROUP v Belgii

- Dohled nad účetními a pomocnými účetními operacemi s příslušnými společnostmi a místní externí účetní firmou. Reportování finančnímu oddělení POLLET GROUP

- Vedení účetnictví v souladu s interními pravidly a postupy POLLET GROUP

- Vylepšování a optimalizace účetních a administrativních procesů

Požadujeme

Ø Vzdělání, znalosti a pracovní zkušenosti:

- Bakalářské nebo vyšší VŠ vzdělání v ekonomii / účetnictví

- Minimálně 1-2 roky praxe v českém nebo polském účetnictví

- Zkušenosti z mezinárodního prostředí vítány

Ø Požadované dovednosti:

- znalost českého nebo polského jazyka na úrovni rodilého mluvčího + plynulá znalost angličtiny, francouzštiny nebo holandštiny

- znalost účetnictví (český a polský účetní systém)

- Ochota přestěhovat se do Belgie

- Dynamická, samostatná, dobře organizovaná a motivovaná osoba, s orientací na cíle a multikulturním přístupem

Nabízíme

- Belgickou pracovní smlouvu v souladu s belgickými zákony (včetně sociálního zabezpečení)

- Atraktivní odměnu: měsíční hrubá mzda mezi 2 000 a 3 000 eur (podle zkušeností) – na základě 13,92 měsíců ročně v souladu s belgickými zákony

- Ubytování zajištěno prostřednictvím POLLET GROUP

- Zajímavou kariérní výzvu a příležitost připojit se k zavedenému a ambicióznímu rodinnému podnikání se silnou mezinárodní působností

- Neustálé zdokonalování dovedností s dohledem na účetní činnosti v různých zemích

Prosíme o zaslání CV s motivačním dopisem v AJ nebo v polštině.

VALIANS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adresa
Belgia
Požadované vzdělání: Licencjat
Požadované jazyky: Polski (Zaawansowany), Czeski (Zaawansowany), Angielski (Zaawansowany)
Plat
Plat: 2 000 – 3 000 EUR / miesiąc
Benefity: Elastyczny start/koniec godzin pracy, PL:Individual schedules of working hours, Sporadyczne pracy z domu, PL:Foreign business trips, PL:Individual budget for personal growth, Kursy edukacyjne, szkolenia, PL:International conferences, 13 wypłata, Bonusy/premie, Dopłata do ubezpieczenia na życie/emerytalnego, Zakwaterowanie/dopłata do zakwaterowania, Auto, także do celów prywatnych, Telefon komórkowy, Notebook
Zařazeno: Ekonomia i finanse przedsiębiorstw, Księgowa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Praca na cały etat
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na czas nieokreślony
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: umowa o pracę
Zadavatel: Personální agentura

VALIANS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Joanna Sapeta
0048 12 631 12 89
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.