SANANIM z. ú. je nestátní neziskovou organizací, která od svého založení v r. 1990 působí v oblasti drogových závislostí. Lidem ohroženým drogami a jejich blízkým poskytuje pomoc v síti programů a služeb, které tvoří komplexní systém prevence, péče, léčby a resocializace.

Terénní pracovník – zdravotník

Terénní programy SANANIM se zaměřují na zmírnění zdravotního a sociálního poškození uživatelů nelegálních návykových látek v Praze a na zvýšení jejich motivace ke změně životního stylu. Do našeho týmu hledáme pracovníka na 0.5 úvazku do pozici Terénní pracovník – zdravotník.

Náplň práce

  • zdravotní poradenství a ošetřování drobných zranění
  • výměnný program a poradenství v oblasti méně rizikového užívání drog a léčby závislosti (terénní práce cca. 2 x týdně v pracovní dny), z toho 1x – 2x týdně v rámci sanitního vozu Mercedes Sprinter v rámci 4členného týmu
  • 1x týdně porada pondělí 9.30 – 12.30
  • 1x měsíčně supervize

Požadujeme

  • minimálně vzdělání v kvalifikaci: všeobecná (zdravotní) sestra, zdravotnický asistent, záchranář
  • zájem komunikovat a pracovat s injekčními uživateli drog a pracovat na otevřené drogové scéně v centru Prahy
  • trestní bezúhonnost

Vítáme

  • praxi ve zdravotnictví
  • praxi v oblasti nízkoprahových služeb nebo léčby závislostí
  • řidičský průkaz "B“

Nabízíme

  • zázemí největší organizace v ČR působící v oblasti drogové problematiky, zajímavou a odpovědnou práci v zavedené sužbě
  • mzdové podmínky dle tabulek MPSV s příplatky a osobním ohodnocením
  • kvalitní zaškolení pro práci s uživateli drog
  • podporu v dalším vzdělávání a profesním růstu
  • pravidelnou supervizi
  • možnost podílet se na zajímavých projektech a inovovat
  • příjemný kolektiv
  • pracovní úvazek 0,5; možnost plánování směn

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 604957495 (Aleš Herzog). Odpovíme pouze v případě, že je součástí jak životopis, tak motivační dopis.

Více informací o zařízení TP SANANIM můžete najít na http://www.sananim.cz/terenni-programy-(tp).html

Společnost
SANANIM
Adresa
Sokolská 1805/26, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

SANANIM z.ú., Mgr. Luděk KALOUSEK
777 718 695