Společnost TOP HOTELS GROUP a.s. provozuje čtyřhvězdičkový mezinárodní kongresový hotel patřící mezi největší hotelové komplexy v Evropě.

PRÁVNÍK

Do našeho přátelského kolektivu hledáme kolegu na pozici:

PRÁVNÍK/ČKA

Náplň práce:

  • právní podpora společnosti
  • kontrola smluv uzavíraných se společností
  • řešení pracovněprávních sporů
  • zajištění právní podpory ostatním úsekům společnosti
  • zodpovědnost za veškerou pracovně-právní dokumentaci a její tvorbu
  • sledování vývoje, změn zákonů a ostatních všeobecně závazných právních a interních předpisů
  • spolupráce na personálních činnostech

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání - nejlépe právnická fakulta
  • praxe alespoň 3 roky v právním prostředí
  • komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyk vítán
  • výborné stylistické, analytické a argumentační dovednosti
  • zkušenosti v oblasti obchodního, pracovního a občanského práva
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • stabilní zázemí významné hotelové společnosti
  • zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci
  • motivující platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • smysluplnou práci
  • firemní stravování, občerstvení na pracovišti
  • smlouvu na dobu neurčitou

Nástup možný IHNED popř. dohodou.

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií.

Zasláním životopisu do společnosti TOP HOTELS GROUP, a. s., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

V případě, že nebudete kontaktováni do 3 týdnů od doručení Vašeho životopisu, omlouváme se, ale dali jsme přednost jiným kandidátům.

Společnost
TOP HOTELS GROUP a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

+420 267 284 209