„Jednou chariťák, vždycky chariťák“

Charita Česká republika:

• poskytuje pomoc lidem v ohrožení a nouzi bez ohledu na jejich rasu, národnost, náboženství nebo státní a politickou příslušnost - naše služba je založena na respektování, ochraně a rozvíjení přirozených práv každého člověka
• je největším poskytovatelem sociálních a zdravotních služeb v České republice
• nabízí pomoc lidem v nouzi u nás i v zahraničí a provozuje širokou síť sociálních, zdravotních a humanitárních služeb
• v České republice poskytuje celkem 1299 služeb v oblasti sociální péče, sociální prevence, zdravotních služeb, hospicové péče a dalších
• eviduje přes 135 000 klientů a spolupracuje s 67 089 dobrovolníky
• Tříkrálová sbírka vynesla letos 112.326.104 Kč
• v charitních zařízeních pracuje 7782 zaměstnanců
• ve své práci vychází z křesťanských principů
• má díky členství v síti Caritas Internationalis a Caritas Europa partnery po celém světě
• v rámci humanitární a rozvojové pomoci má zastoupení ve 29 zemích světa (např. Zambie, Irák, Moldavsko, Mongolsko aj.) především v oblasti zdravotnictví, sociální péče a vzdělávání. Věnuje se také podpoře zemědělství a občanské společnosti.
• více o nás na www.charita.cz, www.trikralovasbirka.cz, www.svet.charita.cz.

Parťák a pravá ruka generálního sekretáře

Parťák a pravá ruka generálního sekretáře

Motivační dopis pro budoucího kolegu/kolegyni.


Ahoj,

v Charitě ČR pracuji již téměř pět let. Je to skvělá organizace a mám velkou radost, že se nám za tuto dobu podařilo udělat velký kus práce. Rozjeli jsme celou řadu zajímavých a prospěšných projektů, díky kterým může být svět kolem nás zase o něco lepší a mnoho lidí zase o něco šťastnější! Práce je hodně a není to jednoduché. Víme ale, pro koho to děláme a že to co děláme, má smysl a velký přesah. A to za to stojí! Koneckonců mrkni na náš web nebo facebook a přesvědč se sám/a.

Nemůžeme zachránit celý svět, ale pořád můžeme dělat víc. K tomu ale vedle svých skvělých kolegů potřebuji i Tvou pomoc.

Hledám parťáka a svou pravou ruku. Kafe si vařím sám, ale od Tebe budu chtít pomoc s přípravou různých podkladů, domlouvání schůzek, přípravou dopisů i řešení složitější otázek. Abychom spolu byli opravdu sehraný tým, měl/měla bys mít stejně jako já pozitivního ducha, dále drive, zodpovědnost, schopnost dotahovat věci do konce a cit pro detail. Pokud k tomu ještě umíš dobře anglicky, máš už nějaké zkušenosti s podobnou pozicí a bereš výkonnou asistentskou práci jako své poslání, pak tě okamžitě beru všemi deseti!

Ode mne rozhodně můžeš očekávat přátelský a férový přístup, důvěru a snahu tě posouvat dál. Snažíme se rovněž rozšiřovat naše spektrum benefitů a zkrášlovat naše pracovní prostředí (nyní ti můžu nabídnout npř. flexibilní pracovní dobu, vzdělávací kurzy, přátelský kolektiv, neformální prostředí atd.). Pokud tedy nejsi extra náročný/á, věřím, že se Ti u nás bude líbit.:-)

Nabízím ti poloviční úvazek- je na tobě, zda ti bude lépe vyhovovat pracovní smlouva nebo DPČ- na všem se můžeme společně domluvit.

Tak co, jdeš do toho? Jestli jsi to ty, koho hledám, jestli se chceš podílet svou měrou na dalších našich skvělých věcech, které připravujeme, a být mou pravou rukou, pošli mi prosím svůj životopis a na oplátku i Tvůj motivační dopis. Všechny dopisy si osobně přečtu.

Jakub Líčka


Informace o pozici

Společnost
Charita Česká republika
Adresa
Vladislavova 1460/12, Praha – Nové Město
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 100 – 130 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, jiné
Datum práce
Datum práce: 1.5.2018 – 30.4.2019
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


Charita Česká republika, Barbora