Q.S.A. je výborný tým specialistů, kteří poskytují profesionální služby v oblastech prozatímního řízení, krizového řízení, poradenství a odborného školení v automobilovém průmyslu již více než 10 let.

INŽENÝR KVALITY / QUALITY ENGINEER (až 100.000 Kč)

Společnost Q.S.A. hledá do svého týmu nové posily na pozici: Project Quality Engineer.

Získejte možnost pracovat na zajímavých projektech a získat i prestižní praxi v zahraničí. Budete se podílet na nových projektech (díly pro interiér).

Náplň práce

  • řízení vztahu se zákazníkem v otázkách kvality
  • zabezpečení nových projektů s ohledem na zvyšování kvality výrobku
  • spolupráce na dodavatelských auditech a interních auditech
  • řešení zákaznických reklamací, hledání nápravných opatření
  • koordinace APQP procesů
  • sledování a vyhodnocování kvality výroby v před- sérii, optimalizace a zvyšování kvality
  • pravidelný reporting o stavu projektu
  • sledování kvality dodavatelů a jejich výkonu
  • účast na výběrovém řízení a schvalovacím procesu při zavádění nových dodavatelů
  • schvalování / auditování nových produktů a procesů
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními na mezinárodní úrovni

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oboru min. 3 roky
  • aktivní znalost NJ a AJ
  • znalost kvality v T1 prostředí
  • znalost norem IATF 16 949, VDA
  • zkušenost s nástroji kvality - FMEA, APQP, PPAP, Pareto
  • dobrou znalost statistických metod sledování kvality (SPC, MSA)
  • schopnost samostatné a precizní práce
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • ochota cestovat, aktivní řidič, sk.B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenosti se zaváděním nových projektů (plánování a realizace APQP) pro zákazníka Volkswagen

Co vám můžeme nabídnout

  • dle kvalifikace a zkušeností (až do 100.000,- Kč)
  • služební vůz i pro soukromé účely, služební telefon, služební notebook
  • cestovní náhrady za pobyt v DE + 30% kapesné
  • příspěvěk na životní nebo doplňkové penzijní spoření
  • zajištění ubytování v místě výkonu práce
  • možnost relokačního balíčku
  • nestereotypní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • kreativní práci s přesahem do vývoje, výroby a technologie
  • možnost dalšího vzdělávaní (odborné, jazykové, soft - skills)

Dejte nám o sobě vědět!

Společnost
Q. S. A., s.r.o.
Adresa
Wolfsburg, Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Q. S. A., s.r.o., Pavel Vostruha
+420 604 813 864