Projektant/Statik 24 - 28 tis./měsíc

Chceš se podílet na úspěchu společnosti a rozvinout své schopnosti? Tak ve Winning Steel s.r.o.

Brněnská divize projektantů pro monolitické stavby hledá další kolegy do svého týmu.

Pozice Projektant / Statik

Tato pracovní příležitost je vhodná jak pro zkušeného projektanta, tak i čerstvé absolventy VŠ.

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru, nejlépe stavební; vysokoškolské výhodou
  • technické myšlení (cit pro detail), přesnost, svědomitost
  • ochotu učit se nové věci
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • základní znalost práce na PC
  • dobrá znalost programů CAD
  • znalost německého jazyka výhodou, ale ne podmínkou

Jaká je pracovní náplň?

Zpracování projektů železo-betonových konstrukcí v programu, Allplan nebo ISB Cad

Práce na zajímavých projektech ČR a Německu (bytové domy, průmyslové stavby, vědecké objekty)

Co nabízíme?

  • zajímavou a přeshraniční spolupráci s prestižními projekčními kancelářemi
  • velmi dobré platové ohodnocení až 28.000 Kč
  • pružnou pracovní dobu
  • přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí v Brně - Kr.Poli s výbornou dostupností
  • benefity jako např. : jazykové kurzy NJ v pracovní době; Multisport karta, elektronické stravenky, firemní akce, dovolená navíc 22 dnů při nástupu a každá další rok o 1 den dovolené navíc
  • nástup množný ihned nebo dle dohody

Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem a pozveme na krátký osobní rozhovor v Brně, Křižíkova 72.

Pojďte vyhrát s námi!

Váš Winning

Společnost
Winning Group a.s.
Adresa
Křižíkova 2960/72, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Základní)
Plat
Plat: 21 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant, Statik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Winning Group a.s., Mgr. Rita Khachatryan
602 246 181