Jsme součástí unikátní skupiny zařízení, která pomáhají dětem a dospělým klientům přiblížit se běžnému způsobu života. Do našeho týmu hledáme kolegu/yni na pozici

Speciální pedagog/žka ve speciálně pedagogickém centru

Co vás čeká

Budete pracovat poradensky zejména s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami a podílet se na stanovování podpůrných opatření pro jejich vzdělávání (včetně speciálně pedagogické diagnostiky). Na tom budete spolupracovat s dalšími odborníky - psycholog, sociální pracovník. Budete se podílet na tzv. inkluzi dětí ve školách.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Je pro nás důležité, abyste splňoval/a kvalifikační požadavky uvedené v zákoně č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících (speciální pedagog). Měl/a byste umět adekvátně komunikovat s dětmi s různými hendikepy, jejich rodiči a učiteli.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou jsou Vaše předchozí zkušenosti s prací s dětmi nebo dospělými s různými typy postižení (nemusí jít nutně o speciální školství). Velkou výhodou je zkušenost s poradenskou prací ve školském poradenském zařízení (SPC nebo PPP).

Co vám můžeme nabídnout

Smysluplnou práci s možností realizovat vlastní nápady a inovace za podpory vedení. Prostor pro další vzdělávání a možnost profesního, ale i kariérového růstu. Zázemí stabilní neziskové organizace, mzdové ohodnocení na základě Vašeho vzdělání a praxe (22000,- až 32000,-).

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info. Rozhodnete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte nejpozději do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.


Informace o pozici

Společnost
Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.
Adresa
Hornická 410, Stochov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 22 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.
Hornická 410, 27303 Stochov, Česká republika