Jsme přední výrobce profesionálního gastro zařízení značek RM a REDFOX. S nadšením přinášíme zákazníkům špičkové technologie, řešení na klíč a prvotřídní péči. Naše produkty, služby a řešení pro gastronomické provozy dodáváme do více než 50-ti zemí světa.

Ke svým spolupracovníkům, obchodním partnerům i ke svému okolí se chováme s úctou a odpovědností. Pro náš výrobní závod, který je zodpovědný i za mezinárodní obchod manažerskou pozici

Manažer Back office (oddělení mezinárodního obchodu )

Máte zkušenosti s působením v zákaznickém servisu a můžete nabídnout zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Rádi komunikujete s lidmi a ovládáte angličtinu a další cizí jazyk na pokročilé úrovni?
Pokud ano, potom je pro Vás tato nabídka tou pravou!

NÁPLŇ PRÁCE
Management pracovníků oddělení zákaznického servisu
Zodpovědnost za chod oddělení a naplňování cílů oddělení
Účast na tvorbě strategického řízení obchodu
Úzká spolupráce s obchodním ředitelem
Řízení komunikace a péče o zahraniční zákazníky
Reporting

OČEKÁVÁNÉ ZKUŠENOSTI
Manažerské zkušenosti v rámci zákaznické podpory
Výbornou znalost anglického jazyka slovem a písmem + druhý jazyk aktivně (nejlépe NJ nebo RJ nebo FJ)
Pokročilou znalost Excelu (kontingenční tabulky, vzorce…)
Obchodního ducha, komunikativnost a orientaci na zákazníka
Asertivitu, proaktivitu a organizační schopnosti

NABÍZÍME
Zajímavou práci v mezinárodním prostředí
Motivující finanční ohodnocení
Notebook a mobilní telefon i k soukromému využití
Flexibilní pracovní dobu
Příspěvek na stravování, občerstvení (ovoce, káva, variace čajů..)
Místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí

Společnost
RM GASTRO, s.r.o.
Adresa
Třída Čs. armády 816, Veselí nad Lužnicí – Veselí nad Lužnicí II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Project Manager, Pracovník back office, Ředitel/manažer nákupu, Manažer prodejního týmu, Business Development Manager, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

RM GASTRO, s.r.o., Lucie Zbořilová
702 178 767