Státní veterinární správa

Právník

Právník v odboru legislativním a právním Ústřední veterinární správy Státní veterinární správy

Do služebního poměru na dobu neurčitou přijmeme právníka / legislativce.

Nad zákonnné předpoklady požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru právo (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • osobní iniciativu, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, schopnost týmové práce
  • praxe v oboru není podmínkou, je však výhodou

Vaším úkolem bude:

  • tvorba návrhů koncepčně nových právních předpisů s celostátní působností
  • příprava komplexních stanovisek Státní veterinární správy k návrhům změn právních předpisů a nových právních předpisů
  • poradenství odborným útvarům Státní veterinární správy a příprava stanovisek odboru k návrhům metodických návodů odborných útvarů Státní veterinární správy

Nabízíme:

  • možnost profesního i kariérního postupu v rámci úřadu, resortu i v rámci státní správy
  • možnost využití pružného rozvržení pracovní doby
  • odpovídající ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy s ohledem na dosažené vzdělání a délku odborné praxe - 14. platová třída
  • k platu osobní příplatek odpovídající pracovnímu nasazení
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování formou stravenek, zdravotní volno

Místo výkonu práce: Ústřední veterinární správa SVS, Slezská 100/7, Praha 2

Nástup: 1. července 2018 nebo dle dohody

V případě, že splňujete příslušné požadavky a máte o tuto pozici zájem, kontaktujte prosím odbor personální. (bližší informace také viz: Vrchní rada v oddělení veterinární legislativy na: https://www.svscr.cz/uredni-deska/)

Státní veterinární správa, Personální odbor, Slezská 7, 120 56 Praha 2

Kontaktní osoba:

Mgr. Marta Kolaříková

odbor personální

telefon: +420 725 805 749, 227 010 176

Společnost
STÁTNÍ VETERINÁRNÍ SPRÁVA
Adresa
Slezská 100/7, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.