Centrum Lira, z.ú. - do 31.12.2016 Středisko pro ranou péči Liberec, o.p.s. pomáhá déle než 20 let rodinám dětí s postižením raného věku. Více informací je možné získat na stránkách www.centrumlira.cz.
Životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: katerina.jirova@centrumlira.cz
V případě dotazů můžete kontaktovat Kateřinu Jírovou na tel. čísle: 724 400 832.

Pracovník pro podporu rodin s dětmi s PAS

Orientační náplň práce:

o poskytování terénních a ambulantních služeb rodinám dětí s poruchou autistického spektra

o pomoc a podpora rodičů při zvládání náročné životní situace

o podpora vývoje dítěte, zhodnocení jeho schopností a dovedností

o pomoc při integraci dítěte do předškolního a školního zařízení

o poskytování sociálního poradenství

Požadujeme:

o VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika; případně v oboru sociální pedagogika nebo sociální práce

o znalost zákona 108/2006 o sociálních službách

o znalost problematiky vývoje a vedení dětí s poruchou autistického spektra a metod používaných při práci s těmito dětmi

o odpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, chuť dále se vzdělávat

o organizační a komunikační dovednosti

o řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

o uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)

Co vám můžeme nabídnout:

· smysluplnou a tvůrčí práci v dobrém kolektivu

· možnost dalšího vzdělávání

· dovolenou 5 týdnů

· kombinaci pevné a flexibilní pracovní doby

· nástupní mzdu od 27 000 Kč

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Společnost
Centrum LIRA, z.ú.
Adresa
Matoušova 453/21, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Speciální pedagog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.