ICOM transport je jedním z největších a nejmodernějších dopravních uskupení v České republice. Specializuje se především na tuzemskou a mezinárodní nákladní dopravu, vnitrostátní a zahraniční autobusovou dopravu, dále provozuje značkový servis Mercedes –Benz. S týmem více než 1800 zaměstnanců realizuje roční obrat převyšující 3,3 mld KČ.

Do koncernu ICOM transport patří dceřiné společnosti ČSAD Jindřichův Hradec, ČSAD Benešov, ČSAD Slaný, ČSAD Ústí nad Orlicí a v Třebíči TRADO BUS a TRADO MAD.

VEDOUCÍ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ

Možnost uplatnění pro aktivní právníky

NÁPLŇ PRÁCE:

Organizace práce, kontrola plnění termínů a výstupů podřízených zaměstnanců a zejména v těchto oblastech:

  • Jednání se zaměstnanci, obchodními partnery, orgány veřejné správy, externími advokáty
  • Komplexní právní poradenství - pracovně právní, trestně právní, správně právní vedení agendy
  • Zajistění obchodně právní agendy
  • Příprava dohod o narovnání pohledávek a činnosti s tím související
  • Posuzuje a připomínkuje z právního hlediska předložené smlouvy a jejich návrhy
  • Příprava a revize interních opatření
  • Sledování nové právní úpravy a judikatury

POŽADUJEME:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě
  • Logické uvažování
  • Samostatnost
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME:

  • Možnost získat pestrou právní praxi
  • Odborný rozvoj
  • Kariérní růst
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zázemí a benefity prosperující společnosti – motivační složky mzdy, stabilizační půjčka, cestování firemními autobusy ZDARMA pro celou rodinu, výhodné mobilní tarify, sleva na pohonné hmoty, sociální program a další.

Místo výkonu:

Jihlava

Nástup:

možný ihned

Společnost
ICOM transport a.s.
Adresa
Jiráskova 1424/78, Jihlava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel